Pastabos dėl duomenų apsaugos

„Peek & Cloppenburg“ laiko asmens duomenų apsaugą labai svarbia ir įsipareigoja laikytis įstatymų reikalavimų dėl duomenų apsaugos. Apsilankius mūsų interneto svetainėje, iš Jūsų nereikalaujama pateikti savo asmens duomenų.

Tais atvejais, kai norint naudotis per mūsų interneto svetainę siūlomomis funkcijomis ir paslaugomis būtina pateikti, kaupti ir naudoti asmens duomenis, apie tai Jums bus iš anksto atskirai nurodyta ir pranešta, paprašyta sutikimo. Savo naršyklę galite nustatyti taip, kad Jums būtų iš anksto pranešta apie slaptukų naudojimą. Jie gali apriboti mūsų interneto svetainės funkcionalumą.

Šiame tinklalapyje, taikant „etracker GmbH“ (www.etracker.com) technologijas, rinkodaros ir veiklos optimizavimo tikslais renkami ir išsaugomi duomenys. Iš šių duomenų slapyvardžiu sukuriami naudojimo profiliai. Tuo tikslu gali būti naudojami slapukai. Slapukai – mažos tekstinės rinkmenos, išsaugomos svetainės lankytojo interneto naršyklės laikinojoje atmintyje. Slapukai padeda atpažinti interneto naršyklę, neidentifikuojant asmens. „ertracker“ technologijomis sukaupti duomenys be asmens sutikimo nenaudojami konkretaus lankytojo tapatybei nustatyti ir per slapyvardžio laikmeną nesiejami su asmeniniais duomenimis. Ateityje bet kada galima nesutikti, kad šie duomenys būtų renkami ir saugomi.

Mes stebime šio tinklalapio lankomumą ir renkame informaciją apie tai, kiek lankytojų jame apsilankė. Tokia informacija yra renkama automatiškai, apsilankymo tinklalapyje metu. Ji padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu bei suteikia galimybę gerinti mūsų teikiamas paslaugas.

Visais klausimais dėl duomenų apsaugos galite kreiptis į „Peek & Cloppenburg KG“ darbuotoją, atsakingą už duomenų apsaugą:

Duomenų apsaugos tarnautojas
Mechelgasse 1
A-1030 Wien
privatumo-apsauga@peek-cloppenburg.lt


„Peek & Cloppenburg“ asmens duomenų apsaugą laiko labai svarbia ir įsipareigoja laikytis teisės aktų reikalavimų dėl duomenų apsaugos.

1. Jūsų duomenų naudojimas P&C kliento kortelių programai Vykdyti

Kliento duomenys yra Jūsų neprivalomieji asmeniniai ir kontaktiniai duomenys. Jūsų kontaktinių duomenų mums reikia P&C kliento kortelių programai vykdyti. Šie duomenys yra Jūsų vardas, pavardė ir adresas. Tam atvejui, jei mums iškiltų klausimų, galite nurodyti savo telefono numerį. Jei norite, kad Jums būtų išsiųstas P&C elektroninis laiškas-naujienraštis, mums reikės ir Jūsų el. pašto adreso. Jums naudojantis savo P&C kliento kortele, renkame, apdorojame ir naudojame su kortelės panaudojimu susijusius duomenis. Kasos kvite nurodomi šie duomenys: mokėjimo rūšis, kliento numeris, data, vieta, Jūsų pirkinių objektas ir transakcijos vertė. Jūsų kliento ir su kortelės naudojimu susijusius duomenis apdorojame ir naudojame siekdami sudaryti sąlygas Jums dalyvauti P&C kliento kortelių programoje.

2. Jūsų duomenų naudojimas rinkos tyrimų ir tiesioginės rinkodaros tikslais

Asmens duomenis šios firmos atliekamų rinkos tyrimų ir reklamos tikslais renkame, išsaugome ir naudojame tik Jums sutikus. Kad galėtumėte dalyvauti P&C kliento kortelių programoje, būtina pareikšti sutikimą naudoti Jūsų kliento ir su kortelės panaudojimu susijusius duomenis šios firmos atliekamų rinkos tyrimų tikslais. Šiuos duomenis naudojame planuodami naujas akcijas, kad galėtume jas pritaikyti prie Jūsų asmeninių interesų ir poreikių. Turėdami Jūsų sutikimą, Jūsų kliento ir su kortelės naudojimu susijusius duomenis taip pat naudojame paštu siunčiamai individualiai reklamai apie produktus, akcijas ir pasiūlymus. Dalyvauti P&C kliento kortelių programoje galima ir nepareiškus sutikimo dėl reklamos. Laikydamiesi teisės aktų reikalavimų dėl duomenų apsaugos duomenis perduodame turėdami išankstinį Jūsų sutikimą arba tik užsakymų duomenų apdorojimo tikslu, t.y., duomenų perdavimas mūsų nurodymus vykdantiems paslaugų teikėjams, pvz., skaičiavimo centrams arba laiškų siuntimo tarnyboms.

3. Sutikimo atšaukimas

Sutikimą išsaugoti ir naudoti Jūsų asmeninius duomenis bet kada galite atšaukti, apie tai pranešdami UAB „Peek& Cloppenburg“, Subačiaus 7, Vilnius LT-01302, Lietuva, privatumo-apsauga@peek-cloppenburg.lt „Peek & Cloppenburg KG Düsseldorf“, Berliner Allee 2, D-40212 Düsseldorf, ir „Fashionation Online KG“, Mechelgasse 1, A-1030 Wien. Atšaukus sutikimą dėl reklamos gavimo galima toliau dalyvauti P&C kliento kortelių programoje. Tačiau atšaukus sutikimą dalyvauti rinkos tyrimuose dalyvavimas programoje, deja, nebegalimas.

Visais klausimais dėl duomenų apsaugos galite kreiptis į „Peek&Cloppenburg“:

Duomenų apsaugos tarnautojas
Mechelgasse 1
A-1030 Wien
privatumo-apsauga@peek-cloppenburg.lt

„Peek&Cloppenburg“
Subačiaus 7
Vilnius LT-01302
Lietuva

Pasikeitus kliento duomenims, prašome siųsti el.paštu
dialog@peek-cloppenburg.lt arba užpildyti mūsų kliento kortelės pakeitimų formuliarą.

Svetainės struktūraDuomenų apsaugaAtspaudas
Atgal